Poradenstvo

Čo ponúkam?

Poradenstvo v oblasti zdravia a výživy človeka, pomoc pri detoxikácii organizmu a redukcii telesnej hmotnosti. Okrem zdravotného hľadiska beriem do úvahy zvyky človeka, jeho psychický stav a jeho možnosti uplatnenia odporúčaní v praxi.  Týmto sa poskytované poradenstvo stáva vysoko individuálne a naozaj na mieru každému klientovi.

Na poradenskú činnosť v oblasti výživy a zdravia mám akreditáciu od ministerstva školstva a zo psychológie štátne skúšky. Zdravému životnému štýlu sa venujem 7rokov, samotnej poradenskej činnosti 4roky. 

Dokážem Vám pomôcť s vašimi stravovacími návykmi, aby ste sa sami dokázali dlhodobo stravovať tak , ako je to pre vás najvhodnejšie aby to pre vás malo čo najlepší efekt. Chcem byť po ruke vždy, keď to budete potrebovať a naviesť vás na cestu, ktorá bude zdravá a zároveň prijateľná pre váš spôsob života.

Treba myslieť na to, že aj keď viem byť nápomocná na ceste k vysnívanému telu, dokážem pomáhať, upravovať jedálniček aj zvyky, je to cesta ktorou musíte v prvom rade prejsť vy sami. Je to niečo, čo nikto nedokáže spraviť za vás.

Úspech v rámci poradenstva záleží od vôle a ochoty klienta a zároveň aj od jeho aktuálneho stavu, čo sa týka zdravia a metabolizmu a doterajšieho spôsobu života. Nedá sa napríklad očakávať, že niekto, kto 40rokov presedel pred televízorom s pizzou v ruke za mesiac schudne na ideálnu váhu bez toho, aby sa o to akokoľvek pričinil 🙂

Uprednostňujem skôr systém práce na základe konzultácií, počas ktorých s klientom vyriešime všetky stravovacie aj iné problémy, ktoré by súviseli so zvýšenou váhou, alebo iným problémom. Samotné vypracovanie jedálnička nieje pre klienta dlhodobo udržateľné, keďže tento systém nenaučí klienta o svojom stravovaní premýšľať.

Výsledkom mojej práce je klient spokojný so svojou hmotnosťou a životom, ktorého nezaskačí nič od nákupu cez spracovanie až po konzumáciu jedál 🙂 Samozrejme, kto má záujem nieje problém vytvoriť aj jedálniček 😉

Kontakt:

Mrg. Lucia Lehocká
tel: 0910 830 397 / 735904808
oblasť pôsobenia: Levice / Praha

Ak máte záujem o poradenstvo, môžete ma kontaktovať na telefónnom čísle 0910 830 397 , alebo pomocou kontaktného formulára uvedeného nižšie ( v prípade, že vám do 3pracovných dní nepríde odpoveď, kontaktujte ma prosím prostredníctvom telefonneho čísla. Konzultácie sú možné aj online.

Pozn. : Neponúkam doplnky, ani prášky na chudnutie, ktoré sú finančne náročné, ale naučím Vás ako sa v rámci bežného rozpočtu bežného človeka stravovať zdravo a chutne 🙂 Ak máte o nejaké doplnky záujem, môžem samozrejme odporučiť. 

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Predmet

Vaša správa